RESULTATER  OPNÅET  UDENFOR


ODSHERREDS RIDEKLUB I 2022

Her nævnes alle opnåede resultater udenfor OHR, som indberettes (når du har fået roset), også selvom resultaterne ikke giver point til ranglisterne. Resultater opnået ved OHR´s egne stævner nævnes ikke her, men kan altid ses på online.equipe.com og GO. De nyeste resultater står øverst. Listen opdateres ca. en gang om ugen.

Har du spørgsmål til DRESSUR så kontakt: Helle Damkær, tlf. 27640757 & mail: dressur@ohr-d4.dk

Har du spørgsmål til SPRING så kontakt Susanne Drewes, tlf. 40685088 & mail: susannedrewes@hotmail.com

---------------------------------------

Hvis I vil have jeres resultater hurtigt her på siden, skal I sende dem til Susanne (SPRING) og Helle (DRESSUR) senest mandag aften, da opdateret liste sendes til web-master om tirsdagen, som lægger det på hjemmesiden J.

Opdateret 19.04 2022

17.04 Ertebjerggård Sportsrideklub C-stævne DRESSUR

Maria Lindevang Stoltze/Lyngholms Zkyfall LA5 nr. 2, MB0 nr. 1

17.04 Skibby Ride- og Voltigeklub D-stævne DRESSUR

Nanna Miriam Jensen/Ate fan’e Sânmar LA2 nr. 2 og LA4 nr. 1

06.04 Rideklub Strålen C-stævne DRESSUR

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron, LA2 nr. 1

14-15.04 Nyskovens Sportsrideklub D-stævne DRESSUR

Naja Engelund Lassen/Don, LA2 nr. 1, LA2 nr. 2.

15.04 Nordvestsjællands Rideklub D-stævne DRESSUR

Maja Rosenberg/Sanders Debbi, LC1 nr.4, LC2 nr. 5

09.04 Ågerupgård Sportsrideklub C-stævne DRESSUR

Maria Lindevang Stoltze/Lyngholms Zkyfall LA4 nr. 1, MB0 nr. 1

03.04 Midtsjællands Rideklub C-stævne DRESSUR

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron, LA2 nr. 1

02.04 Midtsjællands Rideklub D-stævne DRESSUR

Nanna Miriam Jensen/Ate fan’e Sânmar LA2 nr. 3

06.03 Solrød Rideklub C-stævne DRESSUR

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron, LA2 nr. 1

05.03 Solrød Rideklub C-stævne DRESSUR

Naja Engelund Lassen/Don, LA1 nr. 1.

05.-06.02 Ågerupgård Sportsrideklub C-stævne DRESSUR

Maria Lindevang Stoltze/Lyngholms Zkyfall LA4 nr. 1, LA5 nr. 2, LA4 nr. 3 og LA5 nr. 1

04.02 Albertslund Rideklub D-stævne DRESSUR

Nanna Miriam Jensen/Ate fan’e Sânmar LA2 nr. 2

30.01 Kongelundens Rideklub C-stævne DRESSUR

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron, LA4 nr. 1.

29.01 Glostrup Rideklub D-stævne DRESSUR

Mette Warner/Cheval, LA4 nr. 1

15.01 Himmelev Rideklub D-stævne DRESSUR

Naja Engelund Lassen/Don, LA1 nr. 1.

08.01 Vestegnens Rideklub C-stævne DRESSUR

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron, LA2 nr. 2.