RESULTATER  OPNÅET  UDENFOR


ODSHERREDS RIDEKLUB I 2021

Her nævnes alle opnåede resultater udenfor OHR, som indberettes (når du har fået roset), også selvom resultaterne ikke giver point til ranglisterne. Resultater opnået ved OHR´s egne stævner nævnes ikke her, men kan altid ses på online.equipe.com og GO. De nyeste resultater står øverst. Listen opdateres ca. en gang om ugen.

Har du spørgsmål så kontakt: Marianne Søderlund tlf. 29650797 & mail: max@nypost.dk

---------------------------------------

Hvis I vil have jeres resultater hurtigt her på siden, skal I sende dem til mig senest mandag aften, da jeg normalt sender opdateret liste til web-master om tirsdagen, som lægger det på hjemmesiden J.

Opdateret 07.06. 2021

05.06. Værløse Rideklub C-stævne spring

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 1 og LB** nr. 2

30.05. Midtsjællands Rideklub C-stævne dressur

Maria Lindevang Stoltze/Marcellus Gullhøj LA5 nr. 2

29.05. Maarum Rideklub C-stævne spring

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 9

29.05. Algestrup Sportsrideklub D-stævne

Nanna Miriam Jensen/Ate fan’e Sânmar %-klasse LA1 nr. 1 og LA2 nr. 3

24.05. Rytterforeningen i Skælskør D-stævne dressur

Helle Damkær Winther/Sheik Søttrupgård %-klasse LD1 nr. 1

23.05. Nordvestsjællands Rideklub C-stævne spring

Alberte Damkjær/Borris Ado LB** nr. 1

15.-16.05. Rideklubben Vestervang D-stævne dressur

Naja Engelund Lassen/Don %-klasse LD1 nr. 1

Stine Damkær/Risbjerggårds Gyron %-klasser LC1 nr. 2 og LC1 nr. 3

14.05. Riders Cup C-stævne spring

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 5

13.05. Sportsrideklubben C-stævne spring

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 4

9.05. Ballerup Rideklub C-stævne spring

Emilie Freja Helt/Svalebo´s Red Bull LA* nr. 3

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 11

09.05. Egedal Rideklub D-stævne

Helle Damkær Winther/Sheik Søttrupgård LD1 nr. 1

01.-02.05. Hvalsø Rideklub C-stævne dressur

Mathilde Emilie Strandgaard/Katrinebjergs Rihanna LA4 nr. 3

30.04.-02.05. Helsinge Rideklub C-stævne spring

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LB* nr. 4

24.04. Ringsted Rideklub D-stævne dressur

Naja Engelund Lassen/Don %-klasser LD1 nr. 1 og LC1 nr. 2

17.-18.04. Nordvestsjællands Rideklub D-stævne spring & dressur

Signe Nordahl/Favorit´s Fantastic LC nr. 1

Victoria Petersen/Athena %-klasse LD2 nr. 1