Udvalgsliste 2018

 

 

BESTYRELSEN:

Lisbeth Mortensen                        60494560            bestyrelsen@ohr-d4.dk

Tina Kaspersen                              28977560

Helle Damkær Winther                27640757

Pia Gobert                                      61750897

Henrik Christiansen                      21668452

 

 

DRESSURUDVALG:

Michelle Søderlund                         20762191         michelle_soederlund@hotmail.com

Natasja Slorup                                 60628469         natasja@slorup.dk

Dina Christensen

 

 

 

 

IT-UDVALG

Max Christensen                             52402506         max@nypost.dk

Marc Kapsersen                             28556016         marckaspersen@live.dk

 

 

JAGTUDVALG:

Tina Kaspersen                              28977560         tinakaspersen@live.dk

Marc Kapsersen                            28556016        marckaspersen@live.dk

Lene Rasmussen                            59365155        lenedahlr@gmail.com

Jimmy Sørensen                            61462851        

Astrid Dahl Sørensen 

 

 

JUNIORUDVALG:
 
JUNIORFORÆLDRE:   Mette Strandgaard mette.strandgaard@sol.dk
                                           Pernille Damkær 30756077 pljo@nononordisk.com

Filippa My Rosser

Viktoria Pedersen

Martine Dahl Sørensen
 
Mathilde Strandgaard
 
Alberte Damkær 
 

 

KIOSKUDVALG:

Stina Munksgaard        60707487

Sabine Munksgaard      30267487
 
Merethe Lander            21730820
 

 

 

KØREUDVALG:

Hanne Støvlbæk                           61305548        Hanne.stoevlbaek@gmail.com

Tommy Reenberg                         40154370       tommy@degladednuer.dk

Connie Hansen                             40688981

Torben Andersen                          21402700 

 

 

MINIUDVALG:

Pernille Botmann                        22755300       

Kit Kjærsgaard                           20702136
 
Stine Lucia
 
Karina Jørgensen 
 

 

RIDEHUSUDVALG:

Allan Sonne                                   53294384

Asger Lorentzen                           23265033

Benny Kryger                               40193808

Marc Kaspersen                           28556016

 

 

VOKSEN RIDELEJRUDVALG:

Sabine Munksgaard                      30267487

 
Merethe Lander                            21730820

 

 

SPONSORUDVALG:

Lone Nielsen                                 40460887        lonehenrik@mail.dk

Helle Damkær Winter                 27640757        winter@events.dk


 
 
SPRINGUDVALG:

Pia Gobert                                     61750897       pia@staldbaunehoej.dk

benny Kryger                               40193808

Malene Møller Magnusson          21810299      vp-3m@hotmail.com

Maria Merlung                             30279538      mariamerlung@hotmail.com

Astrid Bang Andersen                  21803511     AstridbanQ@gmail.com

Marc Kaspersen                           28556016

Lene Rasmussen                           59365155

Jimmy Sørensen                           61462851       astrid@webhiker.dk

Sabine Munksgaard                     30267487 
 
Sigrid Ryssel
 
Jennifer Gobert Lorentzen 

 

 

 BREDDEUDVALG

 Tina Meyeer Hansen                   28205799      friisenberg@mail123.dk

Helle Svendsen                             21433420      pintoq@live.dk

Kirsten Egholm Jensen                23372303      kej@c.dk
 
Tina Johannesen 

 

 

BØRNEDYRESKUE UDVALG

Merethe Lander                           21730820

Sabine Munksgaard                    30267487  
 
Pia Gobert                                    61750897
 
Lisbeth Mortensen                       60494560
 
Pernille Sandø                              22513087
 
Martine Dahl Sørensen
 
Astrid Dahl Sørensen 
 
Mette Strandgaard                      61401848    

 

TILSYNSFØRENDE:

Leif Toftegaard Hansen              20206190 IKKE SMS

 

 

Tilføjelser/ændringer til listen mailes til Lisbeth Mortensen - beth1005.lm@gmail.com